O firmie

Kompleksowe zaopatrzenie gastronomii oraz technologie przemysłowe

Kompleksowe zaopatrzenie gastronomii oraz technologie przemysłowe w tym systemy klimatyzacji, wentylacji, a także maszyny do przemysłu pralniczego, to tylko niektóre kierunki dynamicznie rozwijającej się firmy SW-PROJEKT.
Początki Naszego przedsięwzięcia mają swoje korzenie w Firmie Handlowej „SORTPOL”, niewielkiego sklepiku w centrum Grybowa założonego w roku 1991. Przez okres kilkunastu lat powstało kilka sklepów firmowanych znakiem „SORTPOL”, by w roku 2013 uruchomić oddzielny pion, skupiający się na odbiorcach rynku HORECA oraz projektowaniu i wdrażaniu technologii przemysłowych.
Jesteśmy partnerami strategicznymi takich marek jak: 

 • 22.jpg
 • Logo-Lincarinox-Piccolo.png
 • logo.png
 • 7-Logo%20size.jpg
 • 7-Logo%20size.jpg
 • 7-Logo%20size.jpg

a także bazujemy na produktach firm:
 • Rational main Logo ALPHA .png
 • Rational main Logo ALPHA _1.png
 • Zakladka_Uslugi_Wentylacja_1.jpg
 • marka_rm.png
 • logo-kromet.jpg
 • logo.jpg
 • gumbar.jpg
 • Futurmat_repuestos-cafeteria.png
 • FETCO-HQBlackTypewithTrusted-Reliable-Qu
 • logo_1.png

Poza projektowaniem i zaopatrzeniem SW-PROJEKT to również bardzo szybko reagujący serwis urządzeń gastronomicznych, pralniczych oraz dział projektowy który wykonuje dokumentację projektową technologii kuchni wraz z niezbędnymi zatwierdzeniami przez rzeczoznawców stacji sanitarno-epidemiologicznych oraz HACCP.
Indywidulane podejście do kontrahenta, a także kompleksowe skoncentrowanie wiedzy Naszych specjalistów pozwala na jednoczesne tworzenie innowacyjnych projektów zaplecza gastronomicznego wraz z możliwościami finansowymi Naszych klientów.

Zespół Naszych projektantów wykonuje pełne projekty technologii zaplecza gastronomicznego.

Nasze projekty zawierają:
•    rysunki układu pomieszczeń i rozplanowania urządzeń gastronomicznych i pralniczych
•    wytyczne instalacyjne dla branży budowlanej, elektrycznej, wod.-kan., gazowej oraz     wentylacyjnej
•    opis funkcjonalny zaplecza kuchennego oraz pralniczego
•    gwarancje akceptacji naszych projektów przez Stacje Sanitarno Epidemiologiczną.

Nasze projekty cechuje profesjonalizm, rzetelność, uczciwość oraz pełne zaangażowanie w każde realizowane przedsięwzięcie.
Zapraszamy do współpracy!


SW-Projekt

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO

Zespół sw-projekt prosi o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptowanie plików cookie związanych z wydajnością usług, serwisami społecznościowymi i treściami reklamowymi.

Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 216 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Firma SW-Projekt Sebastian Wierzchanowski Ul. Biała Niżna 343, 33-330 Grybów.
 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – biuro@sw-projekt.pl
 3. Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zawartych umów, na potrzeby działu sprzedaży i działu księgowości.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłączeni podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji umów zawartych pomiędzy nami, a także przez okres w jakim mogą pojawić się ewentualne roszczenia wynikające z zapisów umowy.
 6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody
 7. Ma Pan/Pani prawo do winienia skargi do organu nadzorczego.
 8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest wymogiem ustawowym niezbędnym do wykonania dostawy towarów lub wykonania usługi, zawarcia umowy. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania o konsekwencją nie podania jest brak możliwości wykonania dostawy lub wykonania usługi, zawarcia umowy.
 9. Wyrażenia zgody: Posiada Pan/Pani prawo do cofnięcia swojej zgody na przetwarzanie danych przez Administratora danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Swoją zgodę może Pan/Pani cofnąć w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości z wnioskiem o cofnięcie zgody na adres e-mail: biuro@sw-projekt.pl oraz za pośrednictwem innych środków porozumiewania się na odległość lub listownie na adres siedziby administratora danych, wobec którego cofa Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych.
 10. Wyrażam zgodę na wysyłanie przez firmę SW-Projekt pocztą tradycyjną na podany przeze mnie adres do korespondencji lub drogą mailową – dokumentów potwierdzających dokonanie zakupu towarów.
 11. Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, celem ustalenia kwestii związanych z realizację transakcji kupna-sprzedaży.
 12. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres, nazwa firmy, NIP, PESEL) w związku ze świadczeniem usług przez SW-Projekt Sebastian Wierzchanowski.