Grill węglowy Performer Original GBS

1 625,20 zł netto(1 999,00 zł brutto)

Załam ręce nad miłością do węgla drzewnego i obłędnie dobrego jedzenia. Niezależnie od tego, czy bawisz się na małym tarasie, czy wielkim ogrodzie, potrzeba grillowania nie zna granic. Po kolacji złóż boczny stolik, zsuń krzesła i wznieś toast za grill węglowy Performer GBS.

PO

- +

Performer® Original GBS® 57cm

Grillowanie powinno kojarzyć się wyłącznie z przyjemnością i relaksem. Warto więc sobie ułatwić wykonywanie pewnych czynności, które są niezbędne dla uzyskania wyśmienitych potraw z rusztu. Postaw więc na wysoce nowoczesny i zaawansowany Performer® Original GBS® 57cm, którego celem jest właśnie uprzyjemnienie grillowania!

Najbardziej nielubianymi czynnościami są przecież czyszczenie grilla, kontrolowanie, czy potrawy są już gotowe, by się nie spaliły, usuwanie popiołu itd. Na wszystkie te aspekty producent zwrócił uwagę i w efekcie mamy do czynienia z grillem, umożliwiającym rozwiązanie tych problemów. Pokrywa oraz palenisko zostały powleczone czarną emalią, zapewniają termoizolację. Zwiększa to bezpieczeństwo użytkowników, jak i umożliwia szybsze przygotowywanie dań. Poza tym, specjalny system regulowania temperatury pozwala nam obserwować na bieżąco stan grillowanych dań.

Z kolei system usuwania popiołu to dodatkowe udogodnienie, czyniące korzystanie z tego urządzenia jeszcze przyjemniejszym. To grill na wózku, dlatego możesz go dowolnie przestawiać, ustawiać w dogodnym miejscu.


Cechy i funkcje:

● Uchwyt pokrywy z osłoną termiczną: zapewnia bezpieczne grillowanie

● Termometr wbudowany w pokrywę: do kontroli temperatury podczas grillowania

● Uchwyt pokrywy Tuck-Away: umożliwia jej zawieszanie

● Składany blat roboczy z powierzchnią pokrytą odporną warstwą ochronną

● System One-Touch ze stali szlachetnej: łatwe usuwanie popiołu

● Stabilny wózek: komfortowa wysokość robocza grilla i blatu

● Bardzo duży popielnik: łatwe zdejmowanie i usuwanie popiołu

● Ruszt do grillowania GBS wykonany z chromowanej stali

● Kółka odporne na pękanie i warunki atmosferyczne

● 2 kosze na brykiet Char-Basket: odpowiednie do grillowania metodą pośrednią

● Gwarancja do 10 lat

Specyfikacja:

● Wymiary - pokrywa zamknięta (centymetry): 110.5 cm SZER.YS. x 106.7 cm SZER. x 73.7 cm GŁ.
● Średnica (centymetry): 57
● Uchwyty z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym: 1
● Wytrzymałe kółka, odporne na każdą pogodę: 2

Kółka obrotowe z blokadą: 2
● Odporne na rdzę przepustnice aluminiowe: 1

● Haczyki na przybory i narzędzia: 3
● Koszyki na węgiel: 2

Gwarancja:

● Misa i pokrywa: 10 lat na brak przerdzewień/przepaleń
● System czyszczenia One-Touch: 5 lat, brak przerdzewień/przepaleń
● Elementy z tworzyw sztucznych: 5 lat, z wyłączeniem wyblaknięć lub przebarwień
● Wszystkie pozostałe części: 2 lataSkładany blat z powierzchnią pokrytą trwałą warstwą ochronną

 

Uchwyt pokrywy z izolacją termiczną

 

Termometr zintegrowany w pokrywie

 

Ruszt stalowy GBS

 

 

 

Uchwyt pokrywy  Tuck-Away: w celu odkładania pokrywy
Stabilny wózek grillowy: lakierowana osłona, dwa duże koła i dwa koła ruchome z blokadą
System One-Touch® ze stali szlachetnej: umożliwia łatwe usuwanie popiołu i regulację temperatury bez konieczności uciążliwego przestawiania rusztu grilla
10 lat gwarancji na pokrywę i kocioł
Kocioł i pokrywa pokryte emalią porcelanową

Produkty polecane

2 275,61 zł netto

2 799,00 zł brutto

Rozpal ogień i przekaż swoje szczypce nowej generacji grillowania na węglu. Wystarczy nacisnąć przycisk, by węgle się rozżarzyły, a mięso zaczęło skwierczeć. Teraz można usiąść i oglądać grill węglowy Performer Deluxe GBS w akcji.

1 869,11 zł netto

2 299,00 zł brutto

Wyjdź do ogrodu, a zmieni Ci się nastrój. Dokończ mieszanie sałatki na stoliku bocznym, kiedy ruszty nagrzewają do głównego dania. Gdy wszystko jest zrobione i rozlega się dźwięk zegara, pojawia się to miłe uczucie serwowania biesiadnikom wspaniałego jedzenia. Grillowanie na węglu wychodzi naprzeciw codziennemu życiu za sprawą grilla węglowego Performer...

SW-Projekt

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO

Zespół sw-projekt prosi o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptowanie plików cookie związanych z wydajnością usług, serwisami społecznościowymi i treściami reklamowymi.

Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 216 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Firma SW-Projekt Sebastian Wierzchanowski Ul. Biała Niżna 343, 33-330 Grybów.
 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – biuro@sw-projekt.pl
 3. Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zawartych umów, na potrzeby działu sprzedaży i działu księgowości.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłączeni podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji umów zawartych pomiędzy nami, a także przez okres w jakim mogą pojawić się ewentualne roszczenia wynikające z zapisów umowy.
 6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody
 7. Ma Pan/Pani prawo do winienia skargi do organu nadzorczego.
 8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest wymogiem ustawowym niezbędnym do wykonania dostawy towarów lub wykonania usługi, zawarcia umowy. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania o konsekwencją nie podania jest brak możliwości wykonania dostawy lub wykonania usługi, zawarcia umowy.
 9. Wyrażenia zgody: Posiada Pan/Pani prawo do cofnięcia swojej zgody na przetwarzanie danych przez Administratora danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Swoją zgodę może Pan/Pani cofnąć w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości z wnioskiem o cofnięcie zgody na adres e-mail: biuro@sw-projekt.pl oraz za pośrednictwem innych środków porozumiewania się na odległość lub listownie na adres siedziby administratora danych, wobec którego cofa Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych.
 10. Wyrażam zgodę na wysyłanie przez firmę SW-Projekt pocztą tradycyjną na podany przeze mnie adres do korespondencji lub drogą mailową – dokumentów potwierdzających dokonanie zakupu towarów.
 11. Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, celem ustalenia kwestii związanych z realizację transakcji kupna-sprzedaży.
 12. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres, nazwa firmy, NIP, PESEL) w związku ze świadczeniem usług przez SW-Projekt Sebastian Wierzchanowski.